Išskirtinis
kvartalas
Monciškėse

APIE PROJEKTĄ

Komfortas namuose.
Ramybė galvoje.
Tikra gyvenimo kokybė pajūryje.

Turime 7 savaitės dienas ir mėnulio fazes. Tiek pat pasaulio stebuklų, vaivorykštės spalvų bei pasakų herojų. J7 Beržas kvartalas – tai dar vienas simbolinis septyni, tačiau ne pasaka, o sapnas, virtęs realybe. Čia Jūsų laukia išpuoselėti, individualiai pritaikyti ir mūsų komandos prižiūrimi namai Monciškėse.

Juose rasite viską, ko reikia jaukiam poilsiui pajūryje: kokybę, komfortą ir saugumą. Šis privatus kvartalas kurtas taip, jog galėtumėte patirti tikrų atostogų tėkmę, kai norisi ilsėtis arba pakeisti aplinką, bet vis dar jaustis namuose, kuriuose viskuo pasirūpinta.

Gyvenimo J7 kvartale „Beržas“ privalumai

Šildomas lauko baseinas

Vandens pramogų ar sporto mėgėjų lauks vienas didžiausių šildomas lauko baseinas, o baseino viduryje bus įrengtas jacuzzi, tad galėsite lepintis ne tik saulės voniomis, bet ir vandens malonumais ištisus metus.

Žalioji pirčių zona

Kvartale bus įrengta pirčių erdvė subtropiniame žiemos sode, kur Jūsų lauks 3 skirtingos pirtys, taip pat poilsio erdvė su gultais bei dušais. Pirtys veiks tiek vasaros, tiek žiemos sezonu, o vasaros savaitgaliais Jums sveikatingumo mokymus ir pirties programas ves profesionalus pirtininkas.

Kino teatras kupole

Erdviame (net 100 kv. m.) kupole veiksiančiame kinoteatre sezono metu Jūsų lauks reguliarūs seansai visai jūsų šeimai.

Sezono pramogos

Mėgstantys gaminti galės naudotis bendra kepsninių ir maisto ruošimo zona.

Jūra

Tikras poilsis pajūryje neįsivaizduojamas be Baltijos kopų ir jūros ošimo. Platų smėlėtą paplūdimį lengvai pasieksite pėsčiomis.

Vaikų žaidimų aikštelė

Jums nereikės rūpintis mažųjų pramogomis – čia jų lauks žaidimų aikštelė, kurioje vasaros metu kartu su vaikais žais animatorius, tad turėsite daugiau laiko asmeniniam laisvalaikiui.

Saugumas

Čia jausitės saugiai – tai uždaras kvartalas, į kurį patekti galės tik gyventojai bei jų svečiai. Teritorija bus stebima vaizdo kameromis.

Aplinka

Aplinkos priežiūra ir bendrų erdvių tvarkymu nuolat rūpinsis J7 administratorius.

Šildymas bei kondicionavimas

Namuose įrengta šildymo sistema oras-oras su kondicionavimo funkcija, visose patalpose – šildomos grindys su atskirais valdikliais kiekviename kambaryje. Šildymo ir kondicionavimo sistemą bus galima valdyti per nuotolį išmaniuoju telefonu.

Vėdinimas

Įrengiama rekuperacinė sistema.

Puiki investicija nuomai

Pritaikyta, dalijimuisi, nuomai, investiciniam pirkimui

Jei pajūrio namuose nebūsite visą sezoną – tai ne problema. J7 namai gali būti pritaikyti trumpalaikei ar ilgalaikei nuomai, o jos koordinavimui Jums nereikės ieškoti papildomų žmonių – nuoma pasirūpins kvartalo administratorius. Mūsų komanda taip pat atliks namų valymą ir teritorijos tvarkymą, pasitiks bei išlydės atvykusius svečius. Tad Jūs galėsite mėgautis ne tik investicine grąža, bet ir sutaupytu laiku savo asmeniniams poreikiams.

Vieta

Vertinantiems ramybę

J7 – vertinantiems poilsį pajūryje, kiek atokiau nuo miesto šurmulio, kur galėsite mėgautis ramybe. Jūrą lengvai pasieksite pėsčiomis, o jei norėsite pasilepinti saule ar išsimaudyti čia pat prie savo namų, Jūsų lauks šildomas baseinas su jacuzzi.

Projekto vieta: Latgalos g., Monciškės

Kvartalas ribojasi su beržynu, kuris driekiasi 1 km.

Patogi lokacija kelionėms dviračiu iki Palangos ar Šventosios.

Mėgstantys aktyvų laisvalaikį netoliese atras jėgos aitvarų bazę.

Šalia veikia restoranai „Dvi lapės“, „Gintarautojai“, „StreetFoodie“, o visai netrukus bus atidarytas „Šilelis“ gastropub.

Individualūs interjero dizaino sprendimai

Norite gyventi čia, tačiau tikitės išskirtinio interjero, pritaikyto tik Jums?

Jei pageidaujate, mūsų komanda bus pasiruošusi visus įrengimo bei interjero dizaino sprendimus parengti pagal Jūsų asmeninius poreikius. Susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų idėjas asmeniškai.

 

+370  619 77077

info@j7.lt

NaMAI

Išsirinkite tai, kas Jums labiausiai tinka

Rezervuota
Parduotas

Norite susikurti savo svajonių namus pajūryje?
Susisiekite su mumis

    Vizualizacijos, planai, informacija yra bendro pobūdžio, skirta projekto koncepcijai atskleisti bei pristatyti ir negali būti laikoma oferta ar įsipareigojimu įgyvendinti būtent tokius sprendinius.