II etapas Beržas

Išskirtinis
kvartalas
Monciškėse

APIE PROJEKTĄ

Komfortas namuose.
Ramybė galvoje.
Tikra gyvenimo kokybė pajūryje.

Turime 7 savaitės dienas ir mėnulio fazes. Tiek pat pasaulio stebuklų, vaivorykštės spalvų bei pasakų herojų. J7 – tai dar vienas simbolinis septyni, tačiau ne pasaka, o sapnas, virtęs realybe. Čia Jūsų laukia išpuoselėti, individualiai pritaikyti ir mūsų komandos prižiūrimi namai Monciškėse.

Juose rasite viską, ko reikia jaukiam poilsiui pajūryje: kokybę, komfortą ir saugumą. Šis privatus kvartalas kurtas taip, jog galėtumėte patirti tikrų atostogų tėkmę, kai norisi ilsėtis arba pakeisti aplinką, bet vis dar jaustis namuose, kuriuose viskuo pasirūpinta.

Gyvenimo J7 kvartale privalumai

J7 gyventojai laiką leidžia išties besimėgaudami poilsiu, o ne jį gaudydami, nes daugumą patogumų rasite tiesiog vietoje.

Tai erdvė, kurioje daug laiko galite skirti sau, o kvartalo administratorius pasirūpins, kad Jus suptų sutvarkyta aplinka ir jei pageidausite – sutvarkyti namai.

Visa tai vos už 500 € / metus
paslaugų mokestį.

Saugumas

Tai uždaras kvartalas, į kurį patekti gali tik prieigą turintys gyventojai. Teritorijoje taip pat įrengtos vaizdo kameros su galimybe stebėti erdvę per aplikaciją telefone.

Sezono pramogos

Vasaros sezono metu kvartalo gyventojai galės mėgautis savaitgaliais organizuojamomis maisto degustacijomis, jogos užsiėmimais, kino seansais ir kitomis pramogomis.

Pirčių zona

Teritorijoje įrengtos trys pirtys ir priepirtis, veikiančios visus metus. Vasaros savaitgaliais Jus pasitiks ir profesionalus pirtininkas, pravesiantis individualias ar grupines pirties programas bei sveikatingumo mokymus.

Prižiūrima aplinka

Kvartalą pasieksite asfaltuotu keliu, o savo namus – trinkelėmis klotu grindiniu. Aplinkos priežiūra bei kiemo tvarkymu reguliariai užsiims J7 administratorius, tad Jums nereikės sukti galvos, ar palaistėte augalus kieme.

Baseinai

Greta pirčių komplekso Jūsų lauks šildomas baseinas bei lauko gultai pasimėgauti saulės voniomis ar atsipūsti su knyga rankose.

Vaikų žaidimų zona

Mažieji kvartalo gyventojai ras didelę žaidimų aikštelę, kurioje vasaros sezonu kartu su vaikais žais animatorius, tad turėsite daugiau laiko asmeniniam laisvalaikiui.

Šildymo reguliavimas

Jūsų namuose lauks modernūs šildymo sprendimai, leisiantys patiems kurti savo komforto zoną. Išmanios namų aplikacijos pagalba galėsite bet kada reguliuoti namų šildymą.

Namų valymas

Jei pageidausite, kvartalo administratorius pasirūpins, kad Jūsų namai būtų visuomet tvarkingi.

Šaldymas

Visuose kambariuose įrengiami kondicionieriai.

Puiki investicija nuomai

Pritaikyta, dalijimuisi, nuomai, investiciniam pirkimui

Jei pajūrio namuose nebūsite visą sezoną – tai ne problema. J7 namai gali būti pritaikyti trumpalaikei ar ilgalaikei nuomai, o jos koordinavimui Jums nereikės ieškoti papildomų žmonių – nuoma pasirūpins kvartalo administratorius. Mūsų komanda taip pat atliks namų valymą ir teritorijos tvarkymą, pasitiks bei išlydės atvykusius svečius. Tad Jūs galėsite mėgautis ne tik investicine grąža, bet ir sutaupytu laiku savo asmeniniams poreikiams.

Vieta

Vertinantiems ramybę

Kvartalas kuriamas ramioje vietoje, didžiųjų pajūrio kurortų pusiaukelėje, tad tai puiki vieta, vertinantiems privatumą ir ramybę, be papildomo miesto šurmulio. Gyvendami čia, auksines Baltijos kopas bei jūrą pasieksite pėsčiomis.

Projekto adresas: Monciškės g. 26.

Patogi lokacija kelionėms dviračiu iki Palangos ar Šventosios.

Mėgstantys aktyvų laisvalaikį netoliese atras jėgos aitvarų bazę.

Asfaltuotas kelias iki kvartalo bei trinkelėmis grįstas takas iki namų durų.

Pabodus gaminti namuose, galėsite aplankyti kaimynystėje ką tik duris atvėrusiame restorane „Dvi lapės“, o visai netrukus – gastropub „Šilelis“.

Individualūs interjero dizaino sprendimai

Norite gyventi čia, tačiau tikitės išskirtinio interjero, pritaikyto tik Jums?

Jei pageidaujate, mūsų komanda bus pasiruošusi visus įrengimo bei interjero dizaino sprendimus parengti pagal Jūsų asmeninius poreikius. Susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų idėjas asmeniškai.

 

+370  619 77077

info@j7.lt

NaMAI

Išsirinkite tai, kas geriausiai atitinka Jūsų atostogas

Rezervuota
Parduotas

Norite susikurti savo svajonių namus pajūryje?
Susisiekite su mumis

    Vizualizacijos, planai, informacija yra bendro pobūdžio, skirta projekto koncepcijai atskleisti bei pristatyti ir negali būti laikoma oferta ar įsipareigojimu įgyvendinti būtent tokius sprendinius.